JELÍNEK

Prajete si zdravo a pohodlne spať?

Posteľ je jedným z najúžasnejších vynálezov všetkých dôb. Pri spánku je človek schopný zregenerovať až 90 % svojich fyzických a duševných síl. Na to, aby ste sa ráno zobudili odpočinutý a plný energie, má rozhodujúci vplyv práve voľba správneho matraca.

Pre zdravý spánok a dokonalú relaxáciu Vám ponúkame ortopedické lamelové matrace SÁRA klasik, SÁRA Komfort, SÁRA MAX a ZORA.

Základom týchto matracov je ortopedický lamelový rošt, ktorý je zabudovaný do vnútra matraca. Ten dokáže dostatočne pevne a pritom citlivo skopírovať tvar tela v akejkoľvek polohe, správne ho podoprieť a dokonale uvolniť. Vďaka dreveným lamelám dochádza jednak k pozdĺžnemu  ale aj priečnemu natiahnutiu tela  na celú plochu matraca. V polohe na boku teda zostáva os chrbtice rovná, pri ležaní na chrbte vo svojom prirodzenom, fyziologicky zakrivenom tvare.

Vďaka konštrukcii lamelového roštu má v sebe matrac veľké množstvo vzduchu a poskytuje dostatočný priestor pre odvádzanie vlhkosti. Tým matrac dýcha a nevytvára sa nežiadúce vlhké prostredie, lákavé pre baktérie, roztoče a pliesne.

Ďalšou výhodou ortopedických lamelových matracov je jednoduchá obnoviteľnosť všetkých komponentov. Po rokoch používania  si tak môžete obnoviť iba opotrebované časti matraca.

Ortopedické matrace JELÍNEK sú ideálnym riešením pre zdravý spánok a dokonalú relaxáciu.

Katalóg matracov JELÍNEK

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.