MORAVIA Comfort zľava na vybrané druhy matracov

je najväčším českým výrobcom matracov s dlhoročnou skúsenosťou a vynikajúcou kvalitou podporenou medzinárodne uznávanými certifikátmi.

V ponuke máme kompletný sortiment matracov, od tradičných PUR pen, cez Visco a HR peny až po pružinové a veľmi kvalitné latexové matrace. Ako špecialisti  a tím odborníkov prinášame do výroby matracov predovšetkým novinky a nové technológie, ako sú antibakteriálne úpravy, ochrana pred roztočmi alebo regulácia teploty pre maximálne komfortný spánok a odpočinok.

V bohatom portfóliu nemôžeme zabudnúť ani na špeciálne matrace určené do zdravotníckych zariadení, hotelov, penziónov alebo kúpeľov. S dokonalým vývojovým a výrobným zázemím sú matrace navrhované, vyvíjané, testované a na trh dodávané s rešpektom k prianiu našich zákazníkov a podľa najnovších trendov. Ponuka matracov je pravidelne doplňovaná a rozširovaná o kvalitné príslušenstvo, ako sú postele, rošty, vankúše , moderné prikrývky a obliečky. To všetko pre maximálne pohodlie a spokojnosť  zákazníkov.

Firma aktívne buduje svoju pozíciu významného globálneho výrobcu vo svojom obore. Súčasťou dlhodobej stratégie je cielená obchodná a marketingová politika. Srdcom podnikania  je dôvera a spoľahlivosť pre partnerov, zákazníkov, predvídavosť požiadaviek a vývojových trendov trhu. Oblasť kvality je systémovo riadená na úrovni jednotlivých útvarov podľa noriem ISO.

Využite zľavu na vybrané druhy matracov z expozície: Artemis Bio 200/90/20 cena 489Eur – teraz 342,30Eur

Katalóg (2,97 MB)

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.